Společnost AKUNA je mezinárodní společnost, která byla založena v Kanadě v roce 1999. Specializuje na oblast zdravé výživy a přináší na světový trh širokou škálu doplňků stravy a služeb z oboru wellness nejvyšší kvality a účinnosti. Využívá nejnovějších poznatků moderní vědy, vlastních znalostí v oboru naturopatie, herbologie, homeopatie, tradiční čínské a bylinné medicíny. Dále aplikuje výsledky výzkumů z oblasti účinků bylin, biologické medicíny, homotoxikologie a oblasti zdravé výživy. Zastoupení a sídlo pro Českou republiku je v Brně.

centrala-4

Kombinací aktivních rostlinných složek, principů tradiční bylinné medicíny, moderních vědeckých poznatků a nejmodernějších laboratorních a výrobních metod vznikají přírodní produkty nejvyšší kvality. Všechny naše produkty jsou licencovány Ministerstvem zdravotnictví Kanady jako Přírodní léčivé produkty a mají přidělen jedinečný osmimístný kód NPN, (Natural Product Number). Naše výrobní postupy jsou v souladu s požadavky GMP, správné výrobní praxe, jsme certifikování ISO 9001 pro kompletní hodnocení systému kvality řízení.

Pro zajištění nejvyšší kvality našich výrobků provádíme testy a analýzy každé vyrobené šarže. Samozřejmostí je i Hazard Analysis and Critical Control Points (HACCP). Pro analýzu hotových produktů používáme vysoce účinnou kapalinovou chromatografii/hmotnostní spektometrii (HPLC/MS). Díky těmto výrobním metodám a certifikovaným postupům můžeme našim zákazníkům garantovat, že každý výrobek je prémiové kvality, bezpečný a funkční.

Ochrana osobních údajů

Informace o společnosti naleznete na www.akuna.cz

Všechny zmiňované produkty na tomto webu, (i každý jednotlivě) nejsou určeny k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci.

Informace na tomto webu jsou podloženy osobní zkušeností. AKUNA CZ není tedy odpovědná za zde publikované informace.