Kombinací aktivních rostlinných složek, principů tradiční bylinné medicíny, moderních vědeckých poznatků a nejmodernějších laboratorních a výrobních metod vznikají přírodní produkty nejvyšší kvality. Všechny naše produkty jsou licencovány Ministerstvem zdravotnictví Kanady jako Přírodní léčivé produkty a mají přidělen jedinečný osmimístný kód NPN, (Natural Product Number). Naše výrobní postupy jsou v souladu s požadavky GMP, správné výrobní praxe, jsme certifikování ISO 9001 pro kompletní hodnocení systému kvality řízení.

Pro zajištění nejvyšší kvality našich výrobků provádíme testy a analýzy každé vyrobené šarže. Samozřejmostí je i Hazard Analysis and Critical Control Points (HACCP). Pro analýzu hotových produktů používáme vysoce účinnou kapalinovou chromatografii/hmotnostní spektometrii (HPLC/MS). Díky těmto výrobním metodám a certifikovaným postupům můžeme našim zákazníkům garantovat, že každý výrobek je prémiové kvality, bezpečný a funkční.

 

Kanadské Ministerstvo zdravotnictví potvrdilo, že výrobky Akuna Health Products Inc. mohou nést označení – Přírodní léčivé produkty, jelikož splňují kritéria této kategorie.