CO TEDY DĚLÁM ?

Affiliate nebo-li Informační marketing. Názvy jsou odlišné, význam je stejný. Informuji o výrobcích společnosti AKUNA CZ.  Šířím informace osobně i za pomoci webových stránek. Přivádím díky informování /doporučování nové zákazníky přímo na e-shop Akuna, kde si zákazníci on-line nakupují.

Výrobky společnosti Akuna pouze doporučuji a informuji o nich. Sám zákazník se rozhodne jak, a zda vůbec podpoří své zdraví. Co vím jistě, že spokojený zákazník / uživatel sám začne mluvit o svém zdravotním příběhu. O konkrétním výrobku či výrobcích, které mu pomohly vyřešit jeho zdravotní problém. Tím že mluví o kladném výsledku, vlastně doporučuje výrobky Akuna ve svém okolí. A to je náš společný cíl.

Přidejte se…a zlepšete si své zdraví, to je nejdůležitější. Peníze přijdou jako odměna za vaše doporučování. Jejich množství závisí pouze na vaši aktivitě. Začněte jako já kdysi. První nákup ze mne udělal člena Akuna společenství, bez závazků, bez povinností. Začal jsem vytvářet a stále vytvářím informační systém.

Zřídím vám vaše osobní webové stránky, které vám poskytnu bezplatně. Jednodušeji to již udělat není možné. Vy dodáte svůj příběh. Podpořím vás ve vaší činnosti, společně zvládneme víc.

Vše je připraveno. Jen na vás závisí, zda se rozhodnete a vykročíte do nové etapy života.