Právě pro unikátní kombinace bylinek, minerálů, vitamínů a dalších ingrediencí. Tato komplexnost řadí výrobky Akuna na špici mezi přírodními potravinovými doplňky nejen v České republice.

Společnost AKUNA nabízí ucelenou řadu vysoce kvalitních výrobků na bylinné bázi, které mají unikátní složení. Všechny produkty jsou licencovány Ministerstvem zdravotnictví Kanady v kategorii Přírodních léčivých produktů a mají přidělen jedinečný osmimístný kód NPN, (Natural Product Number). Naše výrobní postupy jsou v souladu s požadavky GMP, správné výrobní praxe, jsme certifikování ISO 9001 pro kompletní hodnocení systému kvality řízení.

S výrobky společnosti AKUNA získáte:

  • tekuté výrobky ve skleněném obalu
  • jedinečnou vstřebatelnost pro organismus
  • komplexní zdroj aktivních bylinných složek, minerálů a vitamínů
  • výrobky přispívající k prevenci a posílení imunitního systému
  • pomocníka při podpoře zdravého životního stylu
  • ucelený komplex výrobků pro celou rodinou

Pro zajištění nejvyšší kvality, bezpečnosti a čistoty našich produktů, všech užitých ingrediencí a surovin provádíme kompletní testy. Každá vyrobená šarže je velmi podrobně analyzována v chemické a biologické laboratoři. Mezi jedny z mnoha testovacích metod patří například mikrobiologický test, který slouží k vyloučení jakéhokoliv mikrobiálního nebezpečí jednotlivých složek a i celkového produktu.

 

 

 

 

Druhé jméno Akuny je Správná výrobní praxe (GMP). Certifikace GMP je potvrzením, že jak výrobní prostory, tak i výrobní postupy jsou v souladu s požadavky dle GMP. Toto nařízení podporuje prodej kvalitních nutričních výrobků a zaručuje maximální bezpečnost a účinnost přírodních produktů na trhu.